Goethe Zertifikat B2

Пробне тренувальне тестування - Goethe Zertifikat B2

Перемогти страх перед іспитом Goethe Zertifikat B2 можна занурюючись в оболонку імітації іспиту. На нашому сайті Ви можете почати з будь-якої частини тесту або тренувати лише одну його частину. Щоб ознайомитись з типами завдань, особливостями їх виконання, порадами і прикладами, ознайомтесь з відео-курсом для підготовки до Goethe Zertifikat B2.

У межах однієї частини тесту завдання йдуть послідовно одне за одним. Після закінчення часу на виконання тесту іспит закінчуються автоматично.

Клацніть «Почати» - іспит відкриється в новому вікні. Після повного виконання усіх завдань результат буде виведено на екран, також його можна буде знайти у профілі. Бажаємо успіху у підготовці до тесту!

Увага! Програма відтворює схоже на іспит середовище, але не ідентичне. Завдання є тренувальними і схожими на реальний іспит, але це не завдання тестового центру Goethe Institut. Перевірка проводиться досвідченим спеціалістом, але не екзаменатором Goethe Institut. Результати тренування є орієнтовними і не доводять, що реальний іспит буде відповідати цим результатам. Сертифікат міжнародного зразка НЕ видається за результатами цього тренування.

Для оптимального відображення завдань ми рекомендуємо працювати на ПК/ноутбуці з ОС Windows, з діагоналлю екрану не менше 14 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Іспит не пристосовано для мобільних телефонів!