Test DaF digital

Пробне тренувальне тестування - TestDaF digital

У цьому тренуванні з TestDaF digital можна зануритись в оболонку імітації іспиту. На нашому сайті Ви можете почати з будь-якої частини тесту або тренувати лише одну його частину. Щоб ознайомитись з типами завдань, особливостями їх виконання, порадами і прикладами, пройдіть відео-курс для підготовки до TestDaF digital.

У межах однієї частини тесту завдання йдуть послідовно одне за одним. Після закінчення часу на виконання завдання автоматично починається наступне завдання.

Клацніть «Почати» - іспит відкриється в новому вікні. Після повного виконання усіх завдань результат буде виведено на екран, також його можна буде знайти у профілі. Бажаємо успіху у підготовці до тесту!

Увага! Програма відтворює схоже на іспит середовище, але не ідентичне. Завдання є тренувальними і схожими на реальний іспит, але це не завдання тестового центру TESTDaF. Перевірка проводиться досвідченим спеціалістом, але не екзаменатором центру TESTDaF. Результати тренування є орієнтовними і не доводять, що реальний іспит буде відповідати цим результатам. Сертифікат міжнародного зразка НЕ видається за результатами цього тренування.

Для оптимального відображення завдань ми рекомендуємо працювати на ПК/ноутбуці з ОС Windows, з діагоналлю екрану не менше 14 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Іспит не пристосовано для мобільних телефонів!

Частини тесту

Lesen
Lesen
450,00 грн.
500,00 грн.
Hören
Hören
Недоступно
Schreiben
Schreiben
Недоступно
Sprechen
Sprechen
Недоступно